Skip to content Skip to footer
MİRMAKSAN

Endüstriyel Çözümler

Firmamız, endüstriyel mutfak, otomotiv yedek parça, mobilya aksesuarları, after market ve makine yedek parçaları alanlarında uzmanlaşmıştır. Uluslararası standartlarda üretim yapmakta ve ürünlerini başarıyla ihraç etmektedir.

Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Hızlı & Kusursuz Üretim Anlayışı

Talaşlı İmalat

Talaşlı imalat, malzemenin kesilmesi, delinmesi, şekillendirilmesi ve yüzeylerin işlenmesi gibi çeşitli uygulamalarda kullanılır.

Endüstriyel Mutfak

İnovasyon, teknoloji ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla sektörde öncü konumumuzu sürdürmekten gurur duyuyoruz.

Taşlama

Taşlama işlemi, endüstriyel üretimde metal işleme, metal şekillendirme, makine parçalarının imalatı, alet ve takım yapımı gibi birçok uygulama alanında kullanılır.

Kalite Kontrol & Ar-Ge

Firmamız, endüstri standartlarını aşmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak amacıyla kapsamlı kalite kontrol ve Ar-Ge hizmetleri sunmaktadır.

Geniş ürün yelpazesi ile size özel çözümler!

UZMAN TEKNİK KADRO

Yüksek Teknoloji Tecrübe İle Buluştu

Vizyoner yapısı, hedeflere odaklanan sürekli ilerleme anlayışı ve müşteri memnuniyetine odaklı yaklaşımıyla Mirmaksan, endüstriyel çözümlerde güvenilir bir tercih olarak öne çıkmaktadır. Uzman ekibiyle, modern üretim anlayışıyla birleşen tecrübe ve yenilikçilik, Mirmaksan’ı sektörde fark yaratan bir marka haline getirmektedir.

Hızlı Üretim

Uzman Kadro

Kolay İletişim